Hakkımızda

Hakkımızda

Çatı ve cephe kaplamaları konusunda 20 yılı aşkın tecrübesi ile hizmet ve üretim yapmakta olan Merih Yapı, yapmakta olduğu ar-ge çalışmaları ile sürekli olarak içinde bulunduğu sektöre değer katmaya çalışan bir firma özelliği taşımaktadır. Merih Yapı kurulduğu günden bu yana asla yaptığı işlerden taviz vermemiş her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal kimliğini ve ürün gamını bu yönde geliştirmiştir. Bu sayede özellikle Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye ve hatta yurtdışında çatı cephe ve panel konusunda bir marka olmayı başarmıştır. Merih yapı sektörle ilgili teknolojik gelişmeleri de sürekli olarak yakından incelemekte ve gerekli gördüğü yatırımları zamanında vakit kaybetmeden yapmaktadır. Bu sayede daha sağlam ve daha hızlı üretim yaparak işine katma değer katmaktadır.

Binalar için en önemli unsurlardan birisi kaplamadır. Kaplamaların kalitesi binanın ömrünü daha çok uzatacaktır. Binaya zarar verebilecek dış etkenler olan yağmur, soğuk, kar ve güneş ışığından ne kadar çok korunursa şayet binanın mukavemeti kadar enerji tasarrufu da edilmiş olur. Çatı kaplamaları da bir o kadar önemli bir konudur. Çatı katlarındaki problem sadece üst katlarda oturanların değil tüm binanın ortak problemidir. Aynı zamanda özellikle zemin katlardaki bina cephesinin doğru yalıtım yapılmamasından kaynaklanan rutubette binanın temellerine zarar vermektedir. Ayrıca sadece yeni binalarda değil eski binalarda da bu önlemlerin zamanında alınması ileride doğabilecek zararları minimize etmek için önemli bir konudur.

Merih Yapı sadece ürün konusunda değil uygulama ve montaj konusunda da müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Bunun için kendi alanlarında profesyonel takımlar ile çalışmaktadır. Kaliteli işçilik ve zamanında teslim bu anlamda vazgeçilmez misyonlarından biridir. İş güvenliği konusunda hat safhada titiz olan firmamız tüm personelini eğitim sürecinden geçirerek daha bilinçli olarak çalışmalarını sağlamakta ve bu konuda kendi üzerine düşen tüm yükümlülükleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. Bir firmanın çalışan personeli ile değerinin aratacağını bilen ve takım çalışmasına özen gösteren firmamız tüm kadrosuyla mükemmeli yakalama peşinde koşmaktadır.

Geçmişten bugüne kadar desteğini esirgemeden ve tercihini firmamızdan yapan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.